608-44-93-73
WODGAZ

Instalacja grzewcza

Dom i poprowadzone w nim instalacje CO należy traktować jako całokształt. Aby systemy gazowe były efektywne i łaskawe dla kieszeni, należy przeanalizować możliwości już na etapie planowania. Wybór materiałów i dobra izolacja zapewniają optymalne warunki dla centralnych instalacji, również takich jak ogrzewanie podłogowe.

Stare systemy, których sercem był piec na paliwo stałe, generują wysokie koszty, nie spełniając wytycznych dla produkcji ciepła oraz norm bezpieczeństwa. Świadomość ekologiczna sprawia, że rewitalizację dawnych mechanizmów stawiamy za priorytet. Jako doświadczony łódzki projektant centralnych instalacji, świadomie wybieramy metody ciepłownicze i źródła energetyczne. Na pierwszym miejscu stawiamy nowoczesne formy centralnego ogrzewania gazowego, zarówno przy użyciu kotłów, kominków na biopaliwa, jak i innych rozwiązań. Szanując przestrzeń w Twoim domu, oferujemy zastępowanie tradycyjnych urządzeń niewidoczną na co dzień alternatywą, jak system podłogowy.

Nasze gazowe instalacje grzewcze, zasilające systemy podłogowe, których plany powstają w biurze projektowym w Łodzi, uwzględniają funkcjonalność, wydajność i nowoczesny design. Centralne ogrzewanie gazowe kaloryferami to już nie jedyne rozwiązanie. Planujecie budowę domu pasywnego? Stworzymy dla Was projekt nowoczesnego systemu dla pompy ciepła i podłogówki. Efektywne oszczędzanie energii i redukcja strat ciepła to cele, które realizujemy z myślą o przyszłych pokoleniach.