608-44-93-73
WODGAZ

Instalacja kanalizacyjna

Fachowość i doświadczenie przy wykonywaniu instalacji wodno-kanalizacyjnych to najbardziej pożądane cechy. Ścieki i szara woda, które powstają w domach każdego dnia, po prostu muszą znaleźć ujście. Wszelkie błędy w budowie czy remoncie wiążą się z konsekwencjami, na które ani Państwo, jako klient, ani tym bardziej my, jako doświadczony, łódzki wykonawca nie możemy sobie pozwolić.

Przygotowanie projektu to najlepszy czas, by w kwestiach takich jak montaż złożonych instalacji wszystko gruntownie przemyśleć. Lepszego momentu na określenie, jakie rozwiązanie sprawdzi się najlepiej oraz umiejscowienie punktów poboru czystych źródeł i odprowadzenia płynnych nieczystości, już nie będzie.

Realizując montaż kanalizacji, uwzględniamy bezusterkowe położenie rur o właściwych przekrojach, wykonanych z odpowiedniego materiału, po uprzednim sprawdzeniu ich szczelności. Podczas układania instalacji ważne jest określenie głębokości przemarzania gruntu oraz odpowiednie zabezpieczenie systemu przed wahaniami temperatur, co również należy do naszych kompetencji. Zachowanie spadku przy montażu rur i innych elementów uzbrojenia oraz uszczelnienie ich połączeń, to podstawa dla zachowania funkcjonalności mechanizmów. Nowoczesne instalacje wodno-kanalizacyjne wymagają dodatkowej uwagi ze względu na rolę, jaką pełnią w nich części napowietrzające i odpowietrzające. Zajmujemy się od początku do końca realizowaniem zamówień w Łodzi i okolicach, każdorazowo uwzględniając Państwa indywidualne potrzeby.