608-44-93-73
WODGAZ

Instalacja rekuperacji

Smog i niskie emisje sprawiają, że środowisko, w którym funkcjonujemy, staje się niebezpieczne dla naszych organizmów. Oddech pełną piersią, w środku tętniącego życiem miasta, takiego jak Łódź wydaje się tym samym nieprawdopodobny. A jednak!

Projektując nowoczesne technologie dla instalacji grzewczych, tworząc i montując systemy solarne, wodne i wentylacyjno-filtracyjne, każdego dnia ludzkość walczy o zdrowie własne i planety. W biurze w Łodzi tworzymy innowacyjne rozwiązania, które krok po kroku zmieniają rzeczywistość. Rekuperacja jest jedną z takich propozycji. Szukając dostępu do świeżego powietrza, postanowiliśmy sami go stworzyć. Bo każdy oddech jest dla nas ważny.

Instalacja rekuperacji pozwala na dostarczenie przefiltrowanego powietrza, przy jednoczesnej wymianie gazu zanieczyszczonego i ograniczeniu strat ciepła. Montaż systemu pozwala na zmniejszenie występowania alergennych pyłków, kurzu, roztoczy, grzybów i innych, szkodliwych czynników. Obieg powietrza z jego stałą filtracją to system, który funkcjonuje przez cały rok, zwiększając komfort funkcjonowania w budynku. Łatwość montażu projektowanych przez nasze biuro rozwiązań, w tym bezproblemowa instalacja rekuperatora pozwala na wykorzystywanie go w obiektach publicznych i prywatnych. Nowe, ekologiczne budownictwo ma swoje prawa – my mamy swoje rozwiązania.