608-44-93-73
WODGAZ

Instalacja wodna

Ludzkość od zawsze korzystała z zasobów naturalnych. Dawniej jednak, bieżąca woda była dobrem luksusowym, a jakakolwiek instalacja stanowiła potwierdzenie statusu społecznego. Obecnie, nie wyobrażamy sobie bez niej życia. Budujemy wciąż nowe studnie, projektujemy systemy infrastruktury oraz nowoczesne obiekty. Wszystko dlatego, że sam dostęp do zasobu to nie wszystko.

Źródła trzeba uzdatniać, by spełniały normy przydatności do spożycia, doprowadzać do wskazanych punktów i odprowadzać po ich zużyciu. Podstawowe instalacje wodne, które oferujemy, to staranny układ przewodów i urządzeń,służący zaopatrywaniu przestrzeni w źródła ciepłe i zimne. Przewody, w tym rury w łódzkich systemach doprowadzających, wykonywane są z metali lub popularnych tworzyw sztucznych, polietylenu, polipropylenu lub PVC. Takie instalacje wodociągowe są odporne na korozję oraz odkładanie się kamienia. Odpowiednia średnica, materiał oraz profesjonalne położenie – to gwarantuje trwałość i przepustowość na lata.

Cały system przyłączy wodociągowych, znajdujących się najczęściej w trudno dostępnych miejscach, powinien być wykonany bezawaryjnie, by nie absorbował niepotrzebnie Państwa uwagi. Wieloletnie doświadczenie w przygotowywaniu instalacji na terenie Łodzi i okolic, pozwala nam na oferowanie sprawdzonych, funkcjonalnych rozwiązań, jednocześnie służąc doradztwem przy wyborze najkorzystniejszej konfiguracji.