608-44-93-73
WODGAZ

oferta

Opracowujemy projekty wykonawcze oraz budowlane, przygotowując już od ponad dziesięciu lat dla naszych Klientów profesjonalne systemy domowe - od pomp ciepła, przez kotłownie, po instalacje grzewcze, wodne, kanalizacyjne, a nawet rekuperacyjne. Dbamy nie tylko o zapewnienie pełnej funkcjonalności montowanych systemów, ale również o ich estetyczne wykończenie. Ponadto zapewniamy ich kompleksowy serwis na terenie Łodzi i całego województwa łódzkiego, na bieżąco usuwając powstałe usterki lub awarie i prowadząc skrupulatne działania konserwacyjne.

Pompy ciepła.

Ogrzane mieszkanie, przy jednoczesnej oszczędności energii i dbaniu o środowisko? Pompy ciepła udowadniają, że jest to możliwe, czerpiąc energię z odnawialnych źródeł - w tym z gruntu, powietrza lub wód gruntowych.

Czytaj więcej...


 

Kotłownie.

Przygotowujemy kotłownie na paliwa stałe, olejowe, kondensacyjne oraz atmosferyczne na gaz, dbając o zachowanie ich wysokiej wydajności, a zarazem bezpieczeństwa pracy. Nie zapominamy także o ogrzewaniu elektrycznych.

Czytaj więcej...


 

Instalacje.

Zapewnimy w Państwa domu, biurze bądź zakładzie przemysłowym profesjonalne instalacje kanalizacyjne, wodne oraz grzewcze. Zamontujemy również rekuperację, która jest tak istotna dla zachowania czystego, świeżego powietrza.

Czytaj więcej...


 


 

Serwis.

Usterka? Awaria? Nieszczelność? Nasz serwis obejmuje usuwanie takich problemów, aby przywrócić prawidłowe funkcjonowanie każdego systemu. Ponadto zapewniamy również regularne przeglądy oraz działania konserwacyjne.

Czytaj więcej...